technika | Litografie 21/70 |
rozměr | 21x13 |
rok | 1985 |
signatura | Signováno PD |
rám | volný list |
stav díla | Perfektní |
provenience | Artinbox |
Konec dobrých zpráv - Patří k nejvýznamnějším představitelům expresivní figurální malby. Žije a pracuje v Praze