#32

Michal Rittstein (nar. 1949)

Michal Rittstein (nar. 1949)
Michal Rittstein (nar. 1949)
Michal Rittstein (nar. 1949)
#32

Michal Rittstein (nar. 1949)

269 zobrazení
2 500 Kč
OriginalArte s.r.o.
OriginalArte s.r.o.
26. 6. 2021 18:00
Letní aukce OriginalArte
Letní aukce OriginalArte

Litografie 21/70
21x13
1985
Signováno PD
volný list
Perfektní
provenience
Artinbox

Konec dobrých zpráv - Patří k nejvýznamnějším představitelům expresivní figurální malby. Žije a pracuje v Praze