technika | Kovové pigmenty na papíře |
rozměr | 37x24 cm |
rok | 2021 |
signatura | Signováno na reverzu |
rám | volný list |
stav díla | perfektní |
provenience | Artinbox |
Mlhovina I - Původem slovenka, žila a pracovala v Izraeli, od r. 2005 žije v Praze. Zastoupena ve sbírkách po celém světě.