#38

Zuzana Mantel (1972)

Zuzana Mantel (1972)
#38

Zuzana Mantel (1972)

202 zobrazení
1 500 Kč
OriginalArte s.r.o.
OriginalArte s.r.o.
26. 6. 2021 18:00
Letní aukce OriginalArte
Letní aukce OriginalArte

Kovové pigmenty na papíře
37x24 cm
2021
Signováno na reverzu
volný list
perfektní
provenience
Artinbox

Mlhovina I - Původem slovenka, žila a pracovala v Izraeli, od r. 2005 žije v Praze. Zastoupena ve sbírkách po celém světě.