technika | Bromosříbrná fotografie z ateliéru autorky |
rozměr | 20x29 cm |
rok | 90. léta 20. století |
signatura | Ne |
rám | volný list |
provenience | Soukromá sbírka |
Bez názvu - Autorka patřila do okruhu přispěvatelů legendárního časopisu HERZATTACKE. V současnosti působí jako profesorkav oboru fotografie na University of Applied Siences, Potsdam, Německo. Její díla jsou vystavována po celém světě.