#49

Wiebke Loeper (1972)

Wiebke Loeper (1972)
#49

Wiebke Loeper (1972)

Photography
254 zobrazení
1 000 Kč
OriginalArte s.r.o.
OriginalArte s.r.o.
26. 6. 2021 18:00
Letní aukce OriginalArte
Letní aukce OriginalArte

Bromosříbrná fotografie z ateliéru autorky
20x29 cm
90. léta 20. století
Ne
volný list
provenience
Soukromá sbírka

Bez názvu - Autorka patřila do okruhu přispěvatelů legendárního časopisu HERZATTACKE. V současnosti působí jako profesorkav oboru fotografie na University of Applied Siences, Potsdam, Německo. Její díla jsou vystavována po celém světě.