technika | Originální kresba |
rozměr | 29x20 cm |
rok | 90. léta 20. století |
signatura | Signováno tužkou PD |
rám | volný list |
stav díla | Perfektní |
provenience | Soukromá sbírka |
Bez názvu - Autor patřil do okruhu přispěvatelů legendárního časopisu HERZATTACKE.