#57

Gerald Titius

Gerald Titius
#57

Gerald Titius

Drawings
223 zobrazení
1 000 Kč
OriginalArte s.r.o.
OriginalArte s.r.o.
26. 6. 2021 18:00
Letní aukce OriginalArte
Letní aukce OriginalArte

Originální kresba
29x20 cm
90. léta 20. století
Signováno tužkou PD
volný list
Perfektní
provenience
Soukromá sbírka

Bez názvu - Autor patřil do okruhu přispěvatelů legendárního časopisu HERZATTACKE.