#6

Václav J. Misliveczek (1812 - 1882)

#6

344 zobrazení
6 000 Kč
OriginalArte s.r.o.
OriginalArte s.r.o.
26. 6. 2021 18:00
Letní aukce OriginalArte
Letní aukce OriginalArte

Olej na plátně
23x19 cm
1848
Signováno PD
dobrý
provenience
soukromá sbírka

Portrét paní domu - 1812-1882. Byl oblíbeným malířem ve staropražských rodinách. Vyšel z Waldherrovy školy.