technika | Akrylové barvy na papíře |
rozměr | 29x20 cm |
rok | 1996 |
signatura | Signováno tužkou na zadní straně |
rám | volný list |
stav díla | Perfektní |
provenience | Soukromá sbírka |
Bez názvu - Autor patřil do okruhu přispěvatelů legendárního časopisu HERZATTACKE. Patří ke známým německým umělcům, je zastoupen ve sbírkách po celém světě (např. Deutsche Nationalbibliothek Frankfurt am Main, Havard-University, Houghton Library Cambridge, (USA), Staats- und Universitätsbibliothek Hamburg, Green Library Stanford-University, (USA), Österreichische Landesbibliothek Wien, (Österreich)