#64

Mikos Meininger (1963)

Mikos Meininger (1963)
#64

Mikos Meininger (1963)

192 zobrazení
3 000 Kč
OriginalArte s.r.o.
OriginalArte s.r.o.
26. 6. 2021 18:00
Letní aukce OriginalArte
Letní aukce OriginalArte

Akrylové barvy na papíře
29x20 cm
1996
Signováno tužkou na zadní straně
volný list
Perfektní
provenience
Soukromá sbírka

Bez názvu - Autor patřil do okruhu přispěvatelů legendárního časopisu HERZATTACKE. Patří ke známým německým umělcům, je zastoupen ve sbírkách po celém světě (např. Deutsche Nationalbibliothek Frankfurt am Main, Havard-University, Houghton Library Cambridge, (USA), Staats- und Universitätsbibliothek Hamburg, Green Library Stanford-University, (USA), Österreichische Landesbibliothek Wien, (Österreich)