technika | Kombinovaná technika na plátně |
rozměr | 82,5x57 cm |
rok | 1990 |
signatura | Signováno LD |
rám | volný list |
stav díla | dobrý |
provenience | soukromá sbírka |
Záblesk reality - Malíř a ilustrátor. Absolvent Akademie výtvarných umění, vynikající kreslíř (v roce 1987 výroční cena nakladatelství Magnet za ilustrace).
Své motivy Reiniš skládá do jakýchsi koláží, které "promlouvají výhradně na visuálně-emotivní úrovni" (Radek Váňa)