#66

Michal Reiniš
(1961)

Záblesk reality

Michal Reiniš (1961)
Michal Reiniš (1961)
Michal Reiniš (1961)
#66

Michal Reiniš
(1961)

Záblesk reality

Collage
348 zobrazení
3 000 Kč
OriginalArte s.r.o.
OriginalArte s.r.o.
26. 6. 2021 18:00

Kombinovaná technika na plátně
82,5x57 cm
1990
Signováno LD
volný list
dobrý
provenience
soukromá sbírka

Záblesk reality - Malíř a ilustrátor. Absolvent Akademie výtvarných umění, vynikající kreslíř (v roce 1987 výroční cena nakladatelství Magnet za ilustrace). Své motivy Reiniš skládá do jakýchsi koláží, které "promlouvají výhradně na visuálně-emotivní úrovni" (Radek Váňa)