Marta Vodičková (nar. 1939)
Marta Vodičková (nar. 1939)
Marta Vodičková (nar. 1939)
Marta Vodičková (nar. 1939)
Marta Vodičková (nar. 1939)
Marta Vodičková (nar. 1939)
335 zobrazení
1 000 Kč
OriginalArte s.r.o.
OriginalArte s.r.o.
26. 6. 2021 18:00

Olej na plátně
31x39 cm
2. pol. 20. stol.
Signováno PD
rám (poškozený)
dobrý
provenience
soukromá sbírka

Dům - Členka Českého fondu výtvarných umělců. Maluje květiny, věnuje se krajinomalbě. Pravidelně vystavuje.