technika | Olej na plátně |
rozměr | 31x39 cm |
rok | 2. pol. 20. stol. |
signatura | Signováno PD |
rám | rám (poškozený) |
stav díla | dobrý |
provenience | soukromá sbírka |
Dům - Členka Českého fondu výtvarných umělců. Maluje květiny, věnuje se krajinomalbě. Pravidelně vystavuje.