technika | Kombinovaná technika na papíře |
rozměr | 25x23 cm |
rok | Kolem r. 1999 |
signatura | Signováno PD |
rám | volný list |
stav díla | dobrý |
provenience | soukromá sbírka |
Krajina - V letech1969 - 75 studoval na Akademii výtvarných umění v Praze v ateliéru prof. Jana Smetany.
V letech 1993 - 2003 se účastnil legendární putovní výstavy Minisalon České republice, Belgii, Francii a USA.
Pavel Mühlbauer je český výtvarník narozený 8. června 1949 v Sušici. Studoval na Akademii výtvarných umění v Praze v ateliéru profesora Jana Smetany v letech 1969 až 1975. Mühlbauer je základním členem výtvarné společnosti Kruh v Kostelci nad Černými Lesy, a od roku 1999 je členem Umělecké besedy v Praze.
Jeho umělecká dráha zahrnuje samostatné výstavy od roku 1979. Mezi lety 1993 a 2003 se účastnil putovní výstavy nazvané Minisalon, kterou pořádala Jazzová sekce - Artforum v České republice, Belgii, Francii a USA. Tato výstava má legendární pověst a spojila umělce s hudebníky v jedinečném kulturním projektu.