#82

Pavel Mühlbauer
(1949)

Krajina

Pavel Mühlbauer (1949)
#82

Pavel Mühlbauer
(1949)

Krajina

Drawings
236 zobrazení
1 500 Kč
OriginalArte s.r.o.
OriginalArte s.r.o.
26. 6. 2021 18:00

Kombinovaná technika na papíře
25x23 cm
Kolem r. 1999
Signováno PD
volný list
dobrý
provenience
soukromá sbírka

Krajina - V letech1969 - 75 studoval na Akademii výtvarných umění v Praze v ateliéru prof. Jana Smetany. V letech 1993 - 2003 se účastnil legendární putovní výstavy Minisalon České republice, Belgii, Francii a USA.

Pavel Mühlbauer je český výtvarník narozený 8. června 1949 v Sušici. Studoval na Akademii výtvarných umění v Praze v ateliéru profesora Jana Smetany v letech 1969 až 1975. Mühlbauer je základním členem výtvarné společnosti Kruh v Kostelci nad Černými Lesy, a od roku 1999 je členem Umělecké besedy v Praze.

Jeho umělecká dráha zahrnuje samostatné výstavy od roku 1979. Mezi lety 1993 a 2003 se účastnil putovní výstavy nazvané Minisalon, kterou pořádala Jazzová sekce - Artforum v České republice, Belgii, Francii a USA. Tato výstava má legendární pověst a spojila umělce s hudebníky v jedinečném kulturním projektu.