#84

Autor neznámý

Autor neznámý
#84

Autor neznámý

Drawings
226 zobrazení
3 000 Kč
OriginalArte s.r.o.
OriginalArte s.r.o.
26. 6. 2021 18:00
Letní aukce OriginalArte
Letní aukce OriginalArte

Akvarel na neběleném papíře
17x11,5 cm
1938
Signováno PD
vsazeno v pasparte
dobrý
provenience
Soukromá sbírka

Březový háj - Dílo dokumentující dechberoucí mistrovství autora.