technika | Akvarel na neběleném papíře |
rozměr | 17x11,5 cm |
rok | 1938 |
signatura | Signováno PD |
rám | vsazeno v pasparte |
stav díla | dobrý |
provenience | Soukromá sbírka |
Březový háj - Dílo dokumentující dechberoucí mistrovství autora.
rozměr | 17x11,5 cm |
rok | 1938 |
signatura | Signováno PD |
rám | vsazeno v pasparte |
stav díla | dobrý |