#1

Karel Zápeca
(1893 – 1975)

Vrátná dolina

Zápeca Karel (1893-1975)
Zápeca Karel (1893-1975)
Zápeca Karel (1893-1975)
Zápeca Karel (1893-1975)
Zápeca Karel (1893-1975)
#1

Karel Zápeca
(1893 – 1975)

Vrátná dolina

690 zobrazení
4 900 Kč
AAA, s.r.o.
AAA, s.r.o.
28. 6. 2020 11:00

"Vrátná dolina" olej na plátně, signováno vpravo dole K. ZÁPECA, nedatováno, vzadu na blind rámu rukou MALÁ FATRA - TERCHOVÁ - SOKOLÍ. Práce malíře, který má stálou výstavu v lázních Luhačovice. Skvělá cenová nabídka. 50 x 66 (66 x 81) cm

Zápeca Karel: Malíř, pedagog, legionář. Studoval na Akademii v Petrohradě u profesora Solověva, sám byl později profesorem v Omsku, Krasnojarsku a Malmyži, od roku 1924 tvořil v Luhačovicích. Vystavoval obrazy z vlasti, Ruska i Sibiře.