#12

"Společnost na pramici, na břehu dva jezdci na koních"

#12

440 zobrazení
3 500 Kč
AAA, s.r.o.
AAA, s.r.o.
28. 6. 2020 11:00

olej na staré tvrzené lepence, signum nenalezeno, kolem poloviny 19. století, figurální scenérie, kvalitní odpovídající rámeček. Obrázek potřebuje menší restaurátorský zásah. 17 x 21,5 (22 x 26,5) cm