#7

"Stará dřevěnice v letní horské krajině"

#7

448 zobrazení
2 500 Kč
AAA, s.r.o.
AAA, s.r.o.
28. 6. 2020 11:00

olej na tvrzené malířské lepence se strukturou plátna, signováno vlevo dole TOMAN, nedatováno, práce české impresionistické krajinářské školy. 22 x 22 (28 x 28) cm