dřevo celoplošně zlacené, boky a dveře prosklené, na zadní stěně zrcadlo, tři skleněné police. Zdobeno festony, na vrcholu řezba květinového koše se stuhami. Kolem poloviny 19. století. Ve vrcholu a dole schází část řezby. ___Cca 190 x 65 x 38 cm