#106

Klasicistní vitrína jednodveřová

#106

Furniture and Fixtures
474 zobrazení
50 000 Kč
AAA, s.r.o.
AAA, s.r.o.
Vyvolávací cena: 50 000 Kč
23. 7. 2020 18:00

dřevo celoplošně zlacené, boky a dveře prosklené, na zadní stěně zrcadlo, tři skleněné police. Zdobeno festony, na vrcholu řezba květinového koše se stuhami. Kolem poloviny 19. století. Ve vrcholu a dole schází část řezby. ___Cca 190 x 65 x 38 cm