#16

Autor neurčen

Autor neurčen
Autor neurčen
Autor neurčen
#16

Autor neurčen

326 zobrazení
1 000 Kč
AAA, s.r.o.
AAA, s.r.o.
23. 7. 2020 18:00

"Žďársko - rybníky" olej na plátně, signatura vpravo dole, blíže neurčeno, datováno 1951. ___50 x 69 (66 x 85) cm