Aukce
Archiv
Všechny položky
O nás
O službě
O nás
Kontakty
Přihlásit se
Oblíbené položky
Moje limity
Vyhrané položky
Hlídací pes
Můj profil
Registrujte se
CS
#16
Autor neurčen
#16
Autor neurčen
326 zobrazení
1 000 Kč
AAA, s.r.o.
23. 7. 2020 18:00
107. aukce starožitností, obrazů a umění
Aukční katalog
"Žďársko - rybníky" olej na plátně, signatura vpravo dole, blíže neurčeno, datováno 1951. ___50 x 69 (66 x 85) cm
Enable javascript to browse Livebid
How to enable javascript