#17

Josef Glückselig
(1908)

Jihočeská krajina - Skica od Rožmberka

Glückselig Josef (1908-?)
Glückselig Josef (1908-?)
Glückselig Josef (1908-?)
#17

Josef Glückselig
(1908)

1 limit
387 zobrazení
700 Kč
AAA, s.r.o.
AAA, s.r.o.
Vyvolávací cena: 700 Kč
23. 7. 2020 18:00

"Jihočeská krajina - Skica od Rožmberka" olej na překližce, signováno vpravo dole GLÜCKSELIG, datováno 1954. Vzadu uveden název obrazu, signatura, místo STARÁ HLÍNA a opět datace. ___20 x 29 (26,5 x 35) cm ___O AUTOROVI: Glückselig Josef (1908-?) Malíř, v letech 1929 - 1936 studoval na Akademii výtvarných umění v Praze, pedagogové Nejedlý Otakar, Loukota Josef, Nechleba Vratislav. Člen Českého fondu výtvarných umění (ČFVU). Jeho oleje na plátně Staré jezero na Třeboňsku a Vinice jsou vedeny na Seznamu uměleckých děl ve vlastnictví PRAŽSKÉ ENERGETIKY.