archivovaná položka, aukce již skončila

datum aukce 09. 10. 2016 13:30
919
prodáno za: 750 000 CZK
vyvolávací cena: 750 000 CZK

10. Zrzavý Jan

Zátiší s hruškami - přiložená odborná expertiza Jana Orlíková a odborná expertiza PhDr. Karel Srp, chemicko technoligická expertiza a odborný posudek Zora Grohmanová

technika olej, jedlová deska
rozměr 38,8 x 31,5 cm
rok 1912
signováno sign. PN Jan Zerzavý 1912
autor (1890-1977)

Sál 750 000 CZK 09. 10. 2016 13:51:00