archivovaná položka, aukce již skončila

datum aukce 09. 10. 2016 13:30
624
prodáno za: 120 000 CZK
vyvolávací cena: 120 000 CZK

11. Špála Václav

Studie mužské hlavy - na rubu č. soupisu 204, šítek s popisem a štítek Soupis díla národního umělce Václava Špály s potvrzení pravosti Jaromírem Pečírkou a Janem Špálou. popsáno: Václav Špála - Soupis díla, Praha 2002, str. 1661, obr. č. 204.

technika olej, lepenka
rozměr 40 x 29 cm
rok 1904
signováno sign. PD V Šp 04
autor (1885-1946)

Sál 120 000 CZK 09. 10. 2016 13:51:18