archivovaná položka, aukce již skončila

datum aukce 09. 10. 2016 13:30
744
prodáno za: 210 000 CZK
vyvolávací cena: 115 000 CZK

12. Nejedlý Otakar

Don Quijote - odborná expertiza Olaf Hanel, autor poslední monografie Otakara Nejedlého, s povrzením pravosti od PhDr. Jaromíra Zeminy

technika olej, překližka
rozměr 33 x 25 cm
signováno sign. PD Ot. Nejedlý
autor (1883-1957)

Sál 210 000 CZK 09. 10. 2016 13:52:50
Sál 200 000 CZK 09. 10. 2016 13:52:45
Sál 190 000 CZK 09. 10. 2016 13:52:39
Sál 180 000 CZK 09. 10. 2016 13:52:35
Sál 170 000 CZK 09. 10. 2016 13:52:31
Sál 160 000 CZK 09. 10. 2016 13:52:26
Sál 150 000 CZK 09. 10. 2016 13:52:22
Sál 145 000 CZK 09. 10. 2016 13:52:18
Sál 135 000 CZK 09. 10. 2016 13:52:11
Sál 125 000 CZK 09. 10. 2016 13:51:52
4****2 125 000 CZK 09. 10. 2016 13:51:52
4****2 115 000 CZK 09. 10. 2016 13:51:36