archivovaná položka, aukce již skončila

datum aukce 09. 10. 2016 13:30
681
prodáno za: 390 000 CZK
vyvolávací cena: 300 000 CZK

16. Nejedlý Otakar

Podvečer o žních - na rubu štítek výstavy: Spolek výtvarných umělců Mánes, Pocta české krajinamalbě, Má vlast, Jízdárna Pražského hradu, 4. 9. - 1. 11. 2015, reprodukováno v katalogu výstavy

technika olej, plátno
rozměr 62,5 x 90,5 cm
signováno sign. PD Ot. Nejedlý
autor (1883-1957)

Sál 390 000 CZK 09. 10. 2016 13:56:01
Sál 380 000 CZK 09. 10. 2016 13:55:56
Sál 370 000 CZK 09. 10. 2016 13:55:43
Sál 360 000 CZK 09. 10. 2016 13:55:36
Sál 350 000 CZK 09. 10. 2016 13:55:34
Sál 340 000 CZK 09. 10. 2016 13:55:24
Sál 330 000 CZK 09. 10. 2016 13:55:20
Sál 320 000 CZK 09. 10. 2016 13:55:15
Sál 310 000 CZK 09. 10. 2016 13:55:10
Sál 300 000 CZK 09. 10. 2016 13:55:04