archivovaná položka, aukce již skončila

datum aukce 09. 10. 2016 13:30
877
vyvolávací cena: 3 200 000 CZK

18. Procházka Antonín

Láhev a sklenka - na rubu na rámu štítek sbírky Prof. Dr. A. Kutal, Brno a razítko Dům umění Brno s datací 11. V. 1967. reprodukováno: monografie Antonín Procházka 1882-1945, Muzeum města Brna, Moravská galerie v Brně, Obecní dům, Praha, vydal Tigris, 2002, str. 87, kat. č

technika olej, lepenka
rozměr 28 x 22,5 cm
rok 1913 - 1914
signováno sign. PD monogram AP
autor (1882-1945)