archivovaná položka, aukce již skončila

datum aukce 09. 10. 2016 13:30
683
prodáno za: 28 000 CZK
vyvolávací cena: 28 000 CZK

6. Kuba Ludvík

Hrnčíři ve Štipu na trhu - Makedonie - na rubu popis autorem

technika olej, lepenka
rozměr 22 x 27,5 cm
rok 1925
signováno sign. PD L Kuba 1925
autor (1863-1956)

Sál 28 000 CZK 09. 10. 2016 13:44:09