technika | sádrová plastika, patina |
rozměr | 78 x 34 x 30 cm |
rok | 1969 |
signováno | sign. nonogramem LS - M 1969 |
provenience: získáno z výstavy autorky, vystaveno: na výstavě 2013 v Topičově salonu Praha, č.k 3
rozměr | 78 x 34 x 30 cm |
rok | 1969 |