archivovaná položka, aukce již skončila

datum aukce 30. 11. 2016 18:30
565
prodáno za: 110 000 CZK
vyvolávací cena: 55 000 CZK

2. Kotík Jan - Moderní doba

technika olej, plátno
rozměr 38,5 x 46,5 cm
rok 1951
signováno sign. LD Jan Kotík

Sál 110 000 CZK 30. 11. 2016 18:39:17
Sál 100 000 CZK 30. 11. 2016 18:39:12
Sál 95 000 CZK 30. 11. 2016 18:39:07
Sál 90 000 CZK 30. 11. 2016 18:38:57
Sál 85 000 CZK 30. 11. 2016 18:38:51
Sál 80 000 CZK 30. 11. 2016 18:38:47
Sál 75 000 CZK 30. 11. 2016 18:38:41
Sál 70 000 CZK 30. 11. 2016 18:38:36
Sál 65 000 CZK 30. 11. 2016 18:38:31
Sál 60 000 CZK 30. 11. 2016 18:38:26
Sál 55 000 CZK 30. 11. 2016 18:38:24