#6

Peder Mork Monsted
(1859 – 1941)

Krajinné zátiší na řece

Monsted Peder Mork
#6

Peder Mork Monsted
(1859 – 1941)

Krajinné zátiší na řece

pol. 1-50
1180 zobrazení
2 200 000 Kč
1. ART CONSULTING
1. ART CONSULTING
Vyvolávací cena: 85 000 Kč
26. 3. 2017 13:30

1911
sign. LD P. Monsted 1911
olej, plátno
rozměry
120 x 200 cm

Krajinné zátiší na řece - provenience: soukromá sbírka východní čechy