rok | 1911 |
signatura | sign. LD P. Monsted 1911 |
technika | olej, plátno |
rozměry | 120 x 200 cm |
Krajinné zátiší na řece - provenience: soukromá sbírka východní čechy
rok | 1911 |
technika | olej, plátno |
rozměry | 120 x 200 cm |