datum aukce 07. 06. 2017 18:30
500
prodáno za: 120 000 CZK
vyvolávací cena: 85 000 CZK

12. Szobel Géza

Chari-vari - na rubu štítek výstavy: Galerie Blumenthal s. a. Paris, Géza Szobel.

signatura sign. PD Géza Szobel
technika olej, překližka
rozměry 146 x 97 cm
autor 1905 - 1963

Sál 120 000 CZK 07. 06. 2017 18:48:27
Sál 110 000 CZK 07. 06. 2017 18:48:22
Sál 100 000 CZK 07. 06. 2017 18:48:21
Sál 95 000 CZK 07. 06. 2017 18:48:19
6****3 95 000 CZK 07. 06. 2017 18:48:16
Sál 90 000 CZK 07. 06. 2017 18:48:14
Sál 85 000 CZK 07. 06. 2017 18:48:07