signatura | sign. LD Podrabský 46 |
technika | olej, sololit |
rozměry | 77 x 57 cm |
autor | 1912 - 1990 |
Surrealistická kompozice -
Josef Podrabský byl český výtvarník. Narodil se v Praze a studoval kreslení na Českém vysokém učení technickém (ČVUT) u profesorů Blažíčka a Boudy. Jeho tvorba zahrnovala krajinomalbu, zátiší a také užitou grafiku, především vytváření plakátů.