#6

Josef Podrabský
(1912 – 1990)

Surrealistická kompozice

Podrabský Josef
#6

Josef Podrabský
(1912 – 1990)

Surrealistická kompozice

1-20
1081 zobrazení
220 000 Kč
1. ART CONSULTING
1. ART CONSULTING
Vyvolávací cena: 220 000 Kč
7. 6. 2017 18:30

sign. LD Podrabský 46
olej, sololit
rozměry
77 x 57 cm
1912 - 1990

Surrealistická kompozice -

Josef Podrabský byl český výtvarník. Narodil se v Praze a studoval kreslení na Českém vysokém učení technickém (ČVUT) u profesorů Blažíčka a Boudy. Jeho tvorba zahrnovala krajinomalbu, zátiší a také užitou grafiku, především vytváření plakátů.