80 000 CZK
vyvolávací cena:
29 000 CZK

Přines mi, jářku, plátno … - originální dílo pro animaci kresleného filmu Jak krteček ke kalhotkám..

280 000 CZK
vyvolávací cena:
110 000 CZK

Ty zvíře! - PD název díla autorem

340 000 CZK
vyvolávací cena:
180 000 CZK

Kýč je když … - PD název díla autorem

vyvolávací cena:
70 000 CZK

Z Prodané nevěsty - na rubu dvě razítka: Vystaveno v galerii Vltavín

37 000 CZK
vyvolávací cena:
28 000 CZK
45 000 CZK
vyvolávací cena:
45 000 CZK
vyvolávací cena:
45 000 CZK

Josef Liesler v říši fantazie

45 000 CZK
vyvolávací cena:
45 000 CZK

Tání na Sněhově - na rubu název díla autorem

35 000 CZK
vyvolávací cena:
29 000 CZK

Rhodos - PD název díla autorem

80 000 CZK
vyvolávací cena:
65 000 CZK

Milenci ze sv. Petra - PD autorem Sv. Petr, na rubu popis díla autorem

65 000 CZK
vyvolávací cena:
55 000 CZK

Kaplička - na rubu štítek s popisem díla

60 000 CZK
vyvolávací cena:
47 000 CZK

Klekání - na rubu štítek Díla s popisem

vyvolávací cena:
18 000 CZK
170 000 CZK
vyvolávací cena:
35 000 CZK

Múza - provenience: ze sbírky dr. Hermana

39 000 CZK
vyvolávací cena:
18 000 CZK

Žena s rukama v klíně, Malá stavba, Muž, Žena v meamdru - vystaveno: Olbram Zoubek neznámý, Muzeum..

vyvolávací cena:
65 000 CZK

Zátiší s houslemi a flétnou - na rubu na blindrámu popis díla a šítek s popisem

80 000 CZK
vyvolávací cena:
80 000 CZK
42 000 CZK
vyvolávací cena:
42 000 CZK

Zátiší č. 5 - na rubu razítko a šítek ČFVU s popisem díla