datum aukce 08. 10. 2017 13:30
498
prodáno za: 400 000 CZK
vyvolávací cena: 350 000 CZK

1. Rašek Karel

Partie z Meudonu - reprodukováno: publikace Světozor 1896/7 uvedeno: Tomanův slovník, str. 347 vystavováno: Klasická, historická a žánrová malba 19. století, Galerie Kroupa, Lytomyšl 2017, výstava Krasoumné Jednoty v Rudolfinu, Praha, 1896

rok 1896
signatura sign. PD Kar. Rašek 1896. Meudon.
technika olej, plátno
velikost 102,5 x 64 cm
autor 1861 - 1918

5****5 400 000 CZK 09. 10. 2017 10:15:40