datum aukce 08. 10. 2017 13:30
438
prodáno za: 190 000 CZK
vyvolávací cena: 190 000 CZK

10. Kubín Otakar

Kytice karafiátů - odborná expertiza: PhDr. Rea Michalová, Ph. D.

signatura sign. PD Coubine
technika olej, plátno
velikost 55 x 46 cm
autor 1883 - 1969

5****5 190 000 CZK 09. 10. 2017 10:21:31