datum aukce 08. 10. 2017 13:30
345
prodáno za: 280 000 CZK
vyvolávací cena: 110 000 CZK

102. Saudek Kája

Ty zvíře! - PD název díla autorem

signatura sign. PD Saudek
technika olej, plátno
velikost 50 x 40 cm
autor 1935 - 2015