datum aukce 08. 10. 2017 13:30
288
vyvolávací cena: 70 000 CZK

104. Bauch Jan

Z Prodané nevěsty - na rubu dvě razítka: Vystaveno v galerii Vltavín

rok 1957
signatura sign. LD Jan Bauch 1957
technika olej, plátno
velikost 56 x 70 cm
autor 1898 - 1995