datum aukce 08. 10. 2017 13:30
315
prodáno za: 37 000 CZK
vyvolávací cena: 28 000 CZK

105. Janeček Ota

Žokej

rok 1983
signatura sign. PD Ota Janeček 1983
technika kombinovaná technika, olej, tempera, karton
velikost 49,5 x 43,5 cm
autor 1919 - 1996