datum aukce 08. 10. 2017 13:30
3
294
prodáno za: 45 000 CZK
vyvolávací cena: 45 000 CZK

106. Komárek Vladimír

Housle

rok 1992
signatura sign. LD V. Komárek 92
technika olej, plátno
velikost 52 x 40 cm
autor 1928 - 2002