datum aukce 08. 10. 2017 13:30
292
vyvolávací cena: 45 000 CZK

107. Liesler Josef

Josef Liesler v říši fantazie

rok 1991
signatura sign. PD Liesler 91
technika olej, sololit
velikost 41,5 x 51,5 cm
autor 1912 - 2005