datum aukce 08. 10. 2017 13:30
298
prodáno za: 45 000 CZK
vyvolávací cena: 45 000 CZK

108. Jíra Josef

Tání na Sněhově - na rubu název díla autorem

rok 1997
signatura sign. LD J. Jíra 97, na rubu J. Jíra 97
technika olej, plátno
velikost 30 x 40 cm
autor 1929 - 2005