datum aukce 08. 10. 2017 13:30
276
prodáno za: 80 000 CZK
vyvolávací cena: 65 000 CZK

110. Jíra Josef

Milenci ze sv. Petra - PD autorem Sv. Petr, na rubu popis díla autorem

rok 1997/1998
signatura sign. PD J. Jíra 97, na rubu J. Jíra 98
technika olej, plátno
velikost 25 x 30 cm
autor 1929 - 2005