datum aukce 08. 10. 2017 13:30
13
672
prodáno za: 170 000 CZK
vyvolávací cena: 35 000 CZK

114. Zoubek Olbram

Múza - provenience: ze sbírky dr. Hermana

signatura neznačeno
technika olověná plastika, zlaceno
velikost v. 62 cm
autor 1926 - nyní