datum aukce 08. 10. 2017 13:30
284
vyvolávací cena: 65 000 CZK

116. Matouš Dalibor

Zátiší s houslemi a flétnou - na rubu na blindrámu popis díla a šítek s popisem

rok 60. léta. 20.
signatura sign. LD Matouš
technika olej, plátno
velikost 54 x 100 cm
autor 1925 - 1992