datum aukce 08. 10. 2017 13:30
408
prodáno za: 110 000 CZK
vyvolávací cena: 65 000 CZK

13. Beneš Vincenc

Kytice - odborná expertiza: PhDr. Rea Michalová, Ph.D.

signatura sign. PN V. Beneš
technika olej, plátno
velikost 63 x 49 cm
autor 1883 - 1979

5****5 110 000 CZK 09. 10. 2017 10:25:13