datum aukce 08. 10. 2017 13:30
245
prodáno za: 40 000 CZK
vyvolávací cena: 40 000 CZK

151. Sklenář Zdeněk

Svítání v západních horách

rok 1961
signatura sign. PD Z. Sklenář 61
technika barevná litografie 96/200
velikost 40 x 52 cm
autor 1910 - 1986

Sál 40 000 CZK 08. 10. 2017 15:47:12