datum aukce 08. 10. 2017 13:30
226
prodáno za: 100 000 CZK
vyvolávací cena: 100 000 CZK

153. Nitsch Hermann

Bez názvu - kompletní soubor barevných litografií s kresbou v dřevěné kazetě, vložený list s popisem díla

rok 1991
signatura sign. vše Hermann Nitsch
technika 10 x barevná litografie s malbou 43/150, papír na k
velikost 10 ks 70 x 100 cm
autor 1938 - nyní

Sál 100 000 CZK 08. 10. 2017 15:48:50