datum aukce 08. 10. 2017 13:30
223
prodáno za: 45 000 CZK
vyvolávací cena: 45 000 CZK

156. Bělocvětov Andrej

Bez názvu

rok 1972
signatura sign. LN Bělocvětov 72
technika olej, lité laky, karton
velikost 31,5 x 45 cm
autor 1923 - 1997

Sál 45 000 CZK 08. 10. 2017 15:53:47