datum aukce 08. 10. 2017 13:30
206
vyvolávací cena: 29 000 CZK

157. Paur Jaroslav

Bez názvu

rok 1973
signatura sign. PD J. Paur 73
technika olej, plátno
velikost 34 x 49 cm
autor 1918 - 1987