datum aukce 08. 10. 2017 13:30
476
prodáno za: 150 000 CZK
vyvolávací cena: 65 000 CZK

16. Nowak Willi

Žně

signatura sign. PD Willi Nowak
technika olej, plátno
velikost 83 x 53 cm
autor 1886 - 1977

5****5 150 000 CZK 09. 10. 2017 10:26:29