datum aukce 08. 10. 2017 13:30
528
vyvolávací cena: 280 000 CZK

2. Radimský Václav

Krajina z Polabí

signatura sign. PD VRadimský
technika olej, lepenka
velikost 70 x 98 cm
autor 1867 - 1946