datum aukce 08. 10. 2017 13:30
470
prodáno za: 950 000 CZK
vyvolávací cena: 450 000 CZK

22. Janoušek František

Surrealistická kompozice - odborná expertiza PhDr. Rea Michalová, Ph.D., chemicko-technologická analýza Markéta Pechová Pávová, konzultováno s rodinou autora

rok kolem 1936/193
signatura sign. na rubu na blindrámu Janoušek
technika olej, plátno
velikost 52,5 x 64 cm
autor 1890 - 1943