datum aukce 08. 10. 2017 13:30
434
prodáno za: 180 000 CZK
vyvolávací cena: 95 000 CZK

3. Nejedlý Otakar

Zelená džungle - Ragusa - LD autorem Ragusa, odborná expertiza PhDr. Rea Michalová, Ph.D., provenience:ƒƒ význačná sbírka Praha

rok 1910
signatura sign. LD Ot. Nejedlý
technika olej, lepenka
velikost 24 x 30,5 cm
autor 1883 - 1957

5****5 180 000 CZK 09. 10. 2017 10:16:58