datum aukce 08. 10. 2017 13:30
493
prodáno za: 210 000 CZK
vyvolávací cena: 150 000 CZK

38. Sopko Jiří

Hlavičky

rok 2005
signatura sign. na rubu Sopko 05
technika akryl, plátno
velikost 73 x 92 cm
autor 1942 - nyní